Serdecznie witam na stronie ALFA.

 Mam nadzieję, że jej zawartość spodoba się Wam i będziecie tu często zaglądać.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POWRÓT NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Licznik

 

 

Nazywam się Jacek Pawłowski. Zawodowo zajmuję się belferką historyczną.

Dlaczego ALF? Odpowiedź jest bardzo prosta, ALF i Kubuś Puchatek to dwaj najwięksi filozofowie wszechczasów:))

Prywatnie moje zainteresowania są znacznie szersze niż to widać w menu po lewej:) i sięgają tak odległych dziedzin jak moda, wędkarstwo, książka, film, fantazy, muzyka itd...

Na tej stronie będę umieszczał informacje i dzielił się swoim doświadczeniem wyłącznie z dziedzin wymienionych w menu. Stronę będę aktualizował jak tylko czas mi pozwoli, więc na pełną zawartość trzeba będzie trochę poczekać:)

Jeśli będziecie mieć jakieś uwagi co do strony, jakieś zapytania, będziecie chcieli pohandlować, śmiało proszę klikać w kontakt i słać emilka - zawsze chętnie odpowiem.

Sporo jest już o oczku wodnym, a w tej chwili zajmuję się działem FOTOGRAFIA, ale wkrótce (chyba zimą) przyjdzie czas na uzupełnienie pozostałych, a zwłaszcza galerii:))

Ostatnio dodałem trochę zdjęć do galerii, ale na więcej przyjdzie poczekać, aż uporządkuję parę tysięcy zdjęć w kompie:)

W kolejnej fazie rozwojowej strony pojawiło się parę nowych plików do pobrania. Powstał wreszcie Ilustrowany Katalog Okrętów Wojennych...to początki, ale będzie się systematycznie rozwijał :)

Na dzisiaj katalog posiada już ponad 800 okrętów i ponad 1700zdjęć.