FOTOGRAFIA    

POWRÓT NA STRONĘ ALFA

Licznik

Jestem fotografem amatorem. Zdjęcia robię od bardzo dawna, ale od kilku lat fotografia stała się jednym z moich głównych hobby i pożera co raz więcej wolnego czasu.

Fotografuję zarówno sprzętem klasyczny jak i cyfrowym. Znam wady i zalety obu i mam nadzieję, że potrafię je właściwie wykorzystywać.

O mojej przygodzie z fotografią czytajcie w dziale "o fotografowaniu". W działach - "fotografia..." znajdziecie informacje i przemyślenia dotyczące fotografii klasycznej i cyfrowej. W dziale "testy i porady" będę zamieszczał informacje, artykuły, testy moje i moich znajomych, a dotyczące sprzętu w pełnym tego słowa zakresie, a więc nie tylko aparatów i obiektywów, ale również statywów, filtrów, toreb i plecaków oraz wszelkich różności ułatwiających życie każdemu fotografowi, a także znajdą się tam porady związane z wykonywaniem zdjęć, technice fotografowania oraz obróbce zdjęć.

W "zdjęciach i galeriach" podzielonych na poszczególne działy, znajdują się moje zdjęcia i grafiki fotograficzne. Część zdjęć będę umieszczał w innych działach mojej strony, np. zdjęcia oczka wodnego na stronie "oczko wodne". Również zdjęcia z Mysłakowic znajdą się w osobnych galeriach na stronie o Mysłakowicach.

Zaś w dziale "zdjęcia uczniów" znajdą się prace uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum, których uczę podstaw fotografowania na kółku fotograficznym.

Z NIMI WARTO ROBIĆ INTERESY:

  

Copyright © 2005 by Jacek Pawłowski. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie zdjęcia z mojej strony są własnością moją lub moich znajomych i ich wykorzystanie bez zezwolenia jest zabronione.